Estonian Manors
 Gutshöfe Estlands
 Viron Kartanot
Eesti moisaportaal
Teenused mõisates
  Avalehele

  Sisukaart


  Teenused

  Üldist

  Muuseumid

  Mõisareisid


Muuseumid Mõisareisid

Mõisaportaal on keskendunud peamiselt mõisate ajaloole ning ei ole ennast positsioneerinud äriliste teenuste pakkujana ega vahendajana. Me ei suuda operatiivselt hallata kõikide mõisate poolt pakutavate äriliste teenuste pidevalt muutuvat teavet. Seetõttu ei paku me siin viiteid mõisate kontaktandmetele ega ei avalda mingeid nimekirju teenustest, milliseid mõisaid majutusi, toitlustusi, konverentside korraldamist ja muid teenuseid osutavad. Seesugust teavet saate otsida näiteks Google'i otsisüsteemi kaudu, mis peaks viitama kõikidele mõisate enda tehtud veebilehtedele, mis eeldatavalt sisaldavad ajakohast teavet.

Erandina haldame mõisates tegutsevate muuseumite listi, kuna muuseumite tegevuse eesmärk pole äriline, vaid üldhariv.

Teise erandina pakume mõisaekskursioone üle Eesti - me ei viita siin mitte kõikidele mõisatuuride tegijatele, vaid pakume mõisaekskursioone ise, kuna meil on mõisate ajaloo kohta piisav teave olemas ja soovime seda jagada kõikidele soovijatele ka bussireiside kaudu kohapeal.

Põhimõtteliselt on muidugi võimalik mõisaportaali (selle eri rubriikidesse) osta ka reklaami, millega võib vajadusel kaasneda ka kontaktandmete lisamine vastava mõisa tutvustustekstile. Aga ka see tegevus on käsitletav pigem erandi kui reeglina ja eeldab konkreetset rahalist ja ajaliselt piiratud kokkulepet teenuse ostja ja mõisaportaali haldaja vahel. Selliste soovide korral võtke ühendust mõisaportaali haldajaga meiliaadressil mois@mois.ee.

      Sa oled

       külastaja!
Portaalis olevate materjalide omavoliline kopeerimine on keelatud
Copyright 1999-2015 © Valdo Praust & MTÜ Alt-Livland. Loe kasutustingimusi
mois@mois.ee